بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا سامان
با شیوع ویروس کرونا در جهان که منجر به اپیدمی بیماری کووید 19 شده است، یکی از بزرگترین دغدغه های مردم، مبتلا نشدن به این بیماری و بعد از آن در صورت ابتلا به کرونا، درمان به بهترین شکل و بیشترین خدمات ممکن است. بیمه سامان به همین منظور اقدام به ارائه بیمه حوادث انفرادی با پوشش کرونا ویروس نموده است.
شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود به صورت آنلاین بیمه سه گانه کرونا را تهیه نمایید. کافی است که یکی از طرح های بیمه کرونا را انتخاب نموده و با وارد کردن اطلاعات شخصی خود اقدام به خرید بیمه نامه نمایید.
همانطور که از نام این بیمه نامه پیداست، علاوه بر کرونا، حوادث را هم تحت پوشش قرار می دهد. بنابراین با موضوعاتی نظیر حوادث ورزشی، حوادث دانشجویی، حوادث دانش آموزی، حوادث انفرادی شخصی، حوادث مسافرت داخلی، و حوادث شغلی نیز همخوانی دارد و با این موضوع هم قابل خریداری است.

در بیمه درمان کرونا، سه پوشش اصلی ارائه شده است:

-پوشش فوت، نقص عضو و ازکار افتادگی ناشی از حادثه
-هزینه پزشکی ناشی از حادثه
-غرامت روزانه بستری در بیمارستان
در ورود اطلاعات خود دقت کنید، چرا که مغایرت در اطلاعات شخصی، پرداخت خسارت را به مشکل دچار خواهد کرد.
در صورتی که قصد بیمه کردن شخص زیر 18 سال را دارید، لازم است که خودتان به عنوان بیمه گذار و آن فرد را به عنوان بیمه شده تحت پوشش قرار دهید. چرا که افراد زیر 18 سال امکان خرید بیمه نامه به عنوان بیمه گذار را ندارند.
بیمه نامه حوادث با پوشش بیماری کرونا ( بیمه کرونا سامان ) برای سنین 5 تا 75 سال قابل ارائه می باشد.
اکنون زمان آن رسیده تا در کنار یکدیگر هزینه بیماری کرونا را شکست بدهیم و با استفاده از بیمه سه گانه کرونا، بخش مهمی از دلمشغولی‌هایتان را از بین ببریم. این حق شماست تا در دوران بیماری، فقط و فقط به بهبود فکر کرده و هیچ استرس و فشاری بابت هزینه‌های درمان متحمل نشوید.

مزایای بیمه کرونای ارائه شده توسط شرکت بیمه‌گر سامان
تقبل هزینه بستری و درمان بیمارستانی بیماری کرونا : حداکثر 20 میلیون تومان
تقبل هزینه مرخصی استعلاجی بیماری کرونا : به ازای هر روز جا ماندن از کار 300 هزار تومان
پوشش 200 میلیون تومانی خسارت فوت بیمه‌گزار بیمار کرونایی